Közvetlen Budapest-Rio-Budapest útvonalon üzemeltetett charter repülőjáratok indulnak csak az olimpia idején, három időpontban is Budapestről. Az Austrian Airlines Boeing 767-300-as repülőgépei által teljesített járatokra turista és business repülőjegyeket is válthatnak a sportesemény iránt érdeklődő magyar utasok.


A járatok menetrendje:

  1. OS 2911 AUG 04 BUD RIO 12:00 20:00
    OS 2912 AUG 10 RIO BUD 17:00 10:05 /+1
  2. OS 2911 AUG 10 BUD RIO 07:30 15:30
    OS 2912 AUG 16 RIO BUD 21:30 14:35 /+1
  3. OS 2911 AUG 16 BUD RIO 12:00 20:00
    OS 2912 AUG 22 RIO BUD 10:00 03:05 /+1

helyi idők

A Budapest – Rio de Janeiro útvonalon repülő járatok 2016. augusztus 4-én, 10-én és 16-án indulnak, míg a visszafelé közlekedő, Rio de Janeiro – Budapest járatok 2016. augusztus 10-én, 16-án és 22-én.

Az oda-vissza közlekedő járatpárokra turista osztályra 2 310 EUR/fő áron* lehet retúr repülőjegyeket váltani illetékkel együtt (budapesti indulással). A business felár pedig 2 100 EUR/fő illetékkel együtt*.

A cikk a hirdetés alatt folytatódik.

A légitársaság csakúgy, mint egy menetrend szerinti járatok esetén, jóváírja a törzsutas pontokat.

A business osztályra jegyet váltó utasok 1 darab maximum 30 kg tömegű feladott poggyászt és két darab maximum 8 kilogrammos kézipoggyászt, valamint egy laptop táskát vihetnek magukkal.

Az üzleti osztályú utasok a teljesen vízszintes ággyá alakítható üléseken utazhatnak, a fedélzeten business class cateringet kapnak, napszaknak megfelelő meleg főétel kínálattal, többszöri snackkel, továbbá frissítő, kávé, bor, sör és rövidital áll a rendelkezésükre.

A turista osztályú utasok 1 db 23 kg tömegű feladott poggyászt, 1 db 8 kg-os kézipoggyászt + 1 db kézi/laptop táskát vihetnek magukkal az útra. A turista osztályon a napszaknak megfelelő meleg főétel kínálat, többszöri frissítő, kávé, bor és sör kerül felszolgálásra.

A járatokra a Tensinél vásárolhatók repülőjegyek a szabad helyek függvényében!

* A feltüntetett árak budapesti kiindulással értendők, és tartalmazzák a repülőtéri adókat, illetékeket. Az árak a szabad helyek függvényében, az adott konkrét várospárokra, oda-vissza szóló járatokra érvényesek. Az árfolyam-ingadozás miatt foglaláskor árváltozás/eltérés lehetséges. (x)

Forrás: Austrian Airlines | © AIRportal.hu

Forrás: Austrian Airlines