Globális toborzó kampányt indít októberben a Qatar Airways, amely tizennégy városban, köztük Budapesten keres légiutas-kísérőket. Az ötcsillagos légitársaság Ázsia közel-, és távol-keleti részén, Ausztráliában, Afrikában, Európában és az amerikai kontinensen egyaránt várja a jelentkezőket.

Kapcsolódó cikk Négy éves a Qatar Budapesten

A kampány október 9-én Ománban kezdődik. Utána Bengaluru, Hong Kong, Kalkutta, Melbourne, Mumbai, Makaó és Tajpej következnek. Ezen városok közül Hong Kong, Melbourne és Makaó kivételével a Qatar Airways kizárólag női jelentkezőket fogad.

A katari légitársaság egyik utaskísérője egy Boeing 777-es fedélzetén. (Fotó: Qatar Airways) | © AIRportal.hu

A katari légitársaság egyik utaskísérője egy Boeing 777-es fedélzetén. (Fotó: Qatar Airways)

Afrikában a Dél-afrikai Köztársaság nagyvárosában Durbanban lesz lehetőség rá, hogy Qatar Airways légiutas-kísérő legyen, aki szeretne. Az amerikai kontinensen pedig a déli részen toboroz a légitársaság, mindkét alkalommal brazil városban, először São Paulóban, majd Rio de Janeiróban.

Európában három főváros élvez kitüntetett szerepet, és ezek között van a magyar is. Időrendi sorrendben október 10-én Amszterdamban, 24-én Kijevben és 25-én Budapesten nyílik rá alkalom idén ősszel, hogy a Qatar Airways képviselői elé járuljanak azok a lelkes fiatalok, akik a légitársaság repülőgépeinek fedélzetén dolgozva képzelik a jövőjüket.

A cikk a hirdetés alatt folytatódik.

Budapestre október utolsó vasárnapján az immár szokásosnak mondható VIII. kerületi József krt. 5. alatt található Courtyard Marriott Budapest City Center hotelbe érkezik a Qatar Airways, ahol reggel 9 órakor hajszálpontos és elegáns, üzleti öltözékben való megjelenést vár el a légitársaság.

A Qatar Airways legalább 21 éves, felemelt karral minimum 212 centiméter magas, érettségizett, angolul folyékonyan beszélő és írni is tudó, kitűnő egészségi állapotnak örvendő és remek kondícióban lévő hölgyeket és urakat keres dohai bázisú munkavégzésre.

A jelentkezés október 24-i határidővel előzetes, online regisztrációhoz kötött a légitársaság honlapján keresztül, amelyen további fontos részletek találhatók az elvárásokkal, valamint az állásinterjúra szükséges papírokkal és okmányokkal kapcsolatban.

Kövess minket a közösségi médiában, és iratkozz fel napi hírösszefoglalónkra!
Hasznos, érdekes volt amit olvastál? Már egy újság árával támogathatod az AIRportal.hu működését!